Doniczka drewnopodobna 38 cm – 7212 terakota VERDENIA
49,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Stylowa doniczka drewnopodobna Verdenia to produkt stworzony z myślą o hodowli różnych roślin doniczkowych. Oferowane doniczki charakteryzują się standardowym rozmiarem zapewniającym optymalne warunki rozwoju dla wielu roślin ozdobnych, kwiatów, itp. Wyrób ten jest: trwały, praktyczny, estetyczny. Doniczka została wykonana z trwałego tworzywa sztucznego odpornego na uszkodzenia i inne niekorzystne czynniki. Brązowy kolor tej donicy od firmy Galicja doskonale imituje drewno i pozwala na tworzenie wielu ciekawych kompozycji z różnymi roślinami oraz podstawkami. Barwa ta świetnie pasuje do różnych stylizacji wnętrz.
| Waga | 0,93 kg |
|---|---|
| Wymiary | 38 × 38 × 32,1 cm |
| Marka | Verdenia |
| Średnica | 38 cm |
| Kolor dominujący | Terakota |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.