Farba lateksowa Moc Koloru kwiat wiśni 2,5 L DEKORAL
54,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Farba Dekoral przeznaczona do malowania ścian i sufitów, wewnątrz pomieszczeń.
Farba lateksowa, charakteryzująca się podwyższoną odpornością na szorowanie.
Klasyczne matowe wykończenie i uniwersalny, jasny kolor kwat wiśni będą ozdobą każdego wnętrza
Opakowanie 2,5l
| Waga | 3,87 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 16 × 16,4 cm |
| Marka | Dekoral |
| Ilość warstw | 1-2 |
| Druga warstwa po | 2 H |
| Pojemność | 2,5 L |
| Wydajność z opakowania | 35 m2 |
| Wydajność | 14 m2/L |
| Czas schnięcia | 2 H |
| Aplikacja | Wałek, Pędzel, Natrysk |
| Rozcieńczalnik | Woda |
| Kolor dominujący | Kwiat Wiśni |
| Waga | 4,04 kg |
| Seria | Moc Koloru |
| Kategoria główna | WYKOŃCZENIE |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.