Floks gwiaździsty mieszanka nasiona tradycyjne 0.3 g W. LEGUTKO
1,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Floks gwiaździsty mieszanka https://mrowka.com.pl/produkty/wokol-domu-nasiona-kwiatow Legutko to nasiona bardzo efektownej rośliny o kolorowych, gwiaździstych kwiatach. Idealnie sprawdza się w przypadku rabat, ale i nadaje się do uprawy w różnego rodzaju pojemnikach. r
Floks gwiaździsty to roślina jednoroczna, która preferuje stanowiska jasne, nasłonecznione. Jej nasiona wysiewa się prosto do gruntu lub pod osłony w marcu. Kwitnie w okresie od sierpnia do października. r
Floks efektownie ozdabia ogrody, tarasy czy balkonie. Uprawiać go można bowiem zarówno w grudnie, jak i doniczkach i innych pojemnikach. Z jego kwiatów stworzyć da się również bukiet. r
Oświadczam, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/2031 z dnia 26 października 2016 r. w sprawie środków ochronnych przeciwko agrofagom roślin, zmieniającym rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 228/2013, (UE) nr 652/2014 i (UE) nr 1143/2014 oraz uchylającym dyrektywy Rady 69/464/EWG, 74/647/EWG, 93/85/EWG, 98/57/WE, 2000/29/WE, 2006/91/WE i 2007/33/WE do każdej rośliny lub nasiona dołączony jest paszport. r
| Waga | 0,03 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 15 × 5 cm |
| Okres kwitnienia | VII – X |
| Termin wysiewu | Pod osłony: III |
| Nazwa łacińska | Phlox drummondii var. Stellaris |
| Typ | Jednoroczna |
| Stanowisko | Słoneczne |
| Rodzaj | Floks gwiaździsty |
| Głębokość siewu | 1 cm |
| Rozstaw | 20-25 cm |
| Marka | Legutko |
| Wysokość | 20 – 30 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.