Garnek Royal 5,5 L z pokrywką GALICJA
139,00 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Atrakcyjną propozycją do nowoczesnej kuchni jest linia Royal do której dołączyły ostatnio funkcjonalne i estetyczne garnki w trzech pojemnościach: 1,7 l, 2,5 l i 4,5 l. Jej charakterystyczną cechą są czerwone elementy; ergonomiczne, powlekane silikonem rączki w patelniach i uchwyty w garnkach. Czarna barwa w połączeniu z czerwonymi idealnie wyprofilowanymi detalami, podkreślającymi ładny wygląd naczyń sprawia, iż są one wspaniałą ozdobą wnętrza. Patelnie i garnki posiadają solidne grube ścianki i dno, które wraz z wewnętrzną powierzchnią pokryte jest nieprzywieralną powłoką zapewniającą wygodę użytkowania. Przeznaczone są do wszystkim rodzajów kuchenek, również indukcyjnych. Garnki zaopatrzono w funkcjonalne i dekoracyjne szklane pokrywy zwieńczone czerwonym uchwytem. Całość tworzy wspaniałą kuchenną kompozycję zachwycającą estetyką, pięknym wykończeniem i wysokiej jakości materiałami. Wymiary: Średnica: 26 cm. Pojemność: 5,5l Wysokość: 13cm
| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 26 × 13 cm |
| Marka | Galicja |
| Średnica | 26 cm |
| Pojemność | 5,5 L |
| Pokrywa | Tak |
| Wysokość | 13 cm |
| Seria | Royal |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.