Gładź szpachlowa gipsowa Omega 20 kg biała DOLINA NIDY
38,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Biała gipsowa gładź szpachlowa OMEGA jest nowoczesnym materiałem zaprojektowanym do ręcznego lub maszynowego wykonywania gładzi na ścianach i sufitach wewnątrz budynków. Przeznaczona jest do wygładzania równych powierzchni mineralnych, w szczególności podłoży gipsowych (tynki, płyty gipsowo-kartonowe, płyty ścienne typu ProMonta), betonowych oraz tynków cementowych i cementowo-wapiennych. Nierówne podłoża mineralne w szczególności powierzchnie z pustaków i cegły (ceramicznej, silikatowej, z betonu komórkowego), należy wcześniej wyrównać tynkiem. Stanowi doskonałe podłoże pod malowanie i tapetowanie. Zaprawy tej nie stosuje się na podłoża drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych. Przeznaczona jest na typowe podłoża budowlane, takie jak tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe, beton, płyty ścienne typu Pro-Monta oraz płyty gipsowo-kartonowe. Stanowi doskonałe podłoże pod malowanie i tapetowanie. Zaprawy tej nie stosuje się na podłoża drewniane, metalowe i z tworzyw sztucznych.
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 27 × 57 cm |
| Marka | Dolina Nidy |
| Średnie zużycie | Ok. 0,8 kg na 1 m2 przy grubości warstwy 1 mm. |
| Przyczepność do podłoża | > 0,1 N/mm2 |
| Mrozoodporny | Nie |
| Grubość warstwy | 2 mm |
| Zalety produktu | – łatwa w obróbce – bardzo dobra przyczepność – optymalna twardość – skuteczne krycie farbą |
| Informacje dodatkowe | Okres przydatności do użycia: 12 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu |
| Wytrzymałość | Wytrzymałość na zginanie: > 1,0 N/mm2, |
| Czas schnięcia | uzależniony jest od rodzaju i przygotowania podłoża, grubości warstwy i warunków atmosferycznych |
| Właściwości | Do nakładania ręcznego lub mechanicznego |
| Rodzaj | Gładź szpachlowa |
| Opakowanie | Worek foliowy |
| Typ | Gipsowa biała |
| Zastosowanie | Do ręcznego lub maszynowego wykonywania gładzi na ścianach i sufitach wewnątrz budynków. |
| Kolor dominujący | Biały |
| Waga | 20 kg |
| Kategoria główna | WYKOŃCZENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.