Higieniczny zel do czyszczenia toalet HG
21,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
HG higieniczny żel do czyszczenia toalet to silny żel czyszczący i odkamieniający do prawidłowego czyszczenia toalet. Specjalny skład tego żelu do toalet usuwa brud oraz osad kamienia. Ponadto produkt zapewnia efekt połysku i wspaniały, trwały oraz świeży zapach.
| Waga | 0,64 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,7 × 6,7 × 23,9 cm |
| Marka | HG |
| Szerokość | 6,7 cm |
| Atrybuty | Biodegradalny |
| Opakowanie | Butelka plastikowa |
| Przeznaczenie | Łazienka |
| Pojemność | 0,5 L |
| Wysokość | 23,9 cm |
| Waga | 0,64 kg |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.