Karnisz pojedynczy 19 mm Zylinder 160 cm mosiądz GARDINIA
99,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Dekoracja okna wymaga zastosowania praktycznych elementów, a jednym z nich jest karnisz. Dzięki niemu masz szansę zawiesić piękną firanę lub zasłonę. Kupując karnisze w kompletach zyskujesz elementy niezbędne do wykonania pięknej ozdoby okiennej. W ofercie marki Gardinia znajduje się metalowy karnisz pojedynczy, który wygląda bardzo klasycznie, dlatego świetnie sprawdzi się w wielu pomieszczeniach w domu. Posiada żabki do wygodnego zawieszania firan oraz zasłon. Karnisz pojedynczy w kolorze mosiądzu ma następujące parametry techniczne: kolor: mosiądz, materiał: metal, długość: 160 cm, średnica: 19 mm.
| Waga | 0,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 163 × 6 cm |
| Marka | Gardinia |
| Materiał wykonania | Metal |
| Kolor dominujący | Mosiądz |
| Długość | 160 cm |
| Średnica | 1,9 cm |
| Seria | Zylinder |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.