Kieliszki do wódki komplet 6 sztuk 35 ml Onyx ROYAL LEERDAM
64,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
Komplet kieliszków w rozmiarze XXL. Nowoczesny wygląd nadaje im uniwersalny charakter, dzięki czemu można podawać w nich zimne soki, wodę a także wytworne trunki.
| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,5 × 11,5 × 11,5 cm |
| Marka | Royal Leerdam |
| Szerokość | 11,5 cm |
| Zestaw zawiera | 6x kieliszek |
| Pojemność | 35 ml |
| Zastosowanie | Salon |
| Materiał wykonania | Szkło |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Wysokość | 11,5 cm |
| Waga | 0,4 kg |
| Seria | Onyx |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.