Klucz płasko-oczkowy 10 x 140 mm NEO
8,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
Klucz płasko-oczkowy NEO (nr ref. 09-710) o wymiarze 10 x 140 mm, wykonany zgodnie z normą DIN 3113. Wysokogatunkowa stal chromowo-wanadowa zapewnia długoletnią wytrzymałość klucza. Jakość narzędzia potwierdzona certyfikatem T V i 25-letnią gwarancją prod
| Waga | 0,06 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,5 × 4,9 × 1,18 cm |
| Marka | Neo |
| Długość | 140 mm |
| Zalety produktu | Przetłoczenie, wykończenie satynowe, polerowana główka odgięta pod kątem 15 |
| Gwarancja | 25 lat |
| Rozmiar | 10 mm |
| Zastosowanie | Do dokręcania i wykręcania śrub |
| Materiał wykonania | Stal CrV |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.