Korek naturalny, walcowy 24 mm – 20 szt. BROWIN
18,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Są to tzw. korki naturalne, lite (kolmatyzowane) o O 24mm.
Przy użyciu korkownicy, można nimi zakorkować każdą butelkę.
| Waga | 0,07 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 14 × 24 cm |
| Marka | Browin |
| Przeznaczenie | Do szczelnego zamknięcia butelki |
| Wymiary produktu | 2,4 x 2,4 x 3,8 cm |
| Waga | 3 g |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.