Kratka do zlewu miękka okrągła kremowa GALICJA
4,49 zł
| Dostępność: | ![]() |
Miękka okrągła kratka do zlewu oferowana przez markę Galicja została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wyróżnia się odpornością na uszkodzenia, sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, w którym występują okrągłe zlewozmywaki . Pozwala ochronić powierzchnię przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Dno zlewu jest w pełni zabezpieczone. Produkt jest elastyczny i miękki. Akcesoria do zlewozmywaków w takim wydaniu wytwarzają dodatkowe zabezpieczenie dla delikatnych szklanych przedmiotów, które mogą ulec łatwemu stłuczeniu. Kremowa kratka do zlewu wyróżnia się: dużą wytrzymałością na uszkodzenia, ochroną delikatnych naczyń oraz powierzchni zlewozmywaka, wysoką jakością wykonania.
| Waga | 0,07 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31,5 × 31,5 × 0,5 cm |
| Marka | Galicja |
| Średnica | 28,5 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Kremowy |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.