Kubek Oslo 420 ml ALTOMDESIGN
6,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
Altom Design w swojej ofercie posiada bardzo duży wybór produktów codziennego użytku. Kubki szklane dostępne są : gładkie, w różne wzory oraz wielkości. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni kubek, który wpasuje się idealnie w sytlizacje wnętrza.
| Waga | 0,34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,9 × 9,5 × 9,5 cm |
| Marka | Altomdesign |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Długość | 12,9 cm |
| Zastosowanie | Salon |
| Pojemność | 420 ml |
| Materiał wykonania | Szkło |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Waga | 0,34 kg |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.