Lampa sufitowa Evita 8836/5 8C ELEM
285,00 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Lampa sufitowa Evita 8836/5 8C Elem to na pewno świetny wybór do niejednego wnętrza. Lampa sprawdzi się w salonie czy sypialni urządzonych w stylistyce klasycznej, retro czy glamour. Możliwości jest całkiem sporo. Lampa wyposażona jest w pięć szklanych kloszy. Elementy metalowe są wykończone w eleganckim chromie. Całość wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Lampa jest efektowna wizualnie i praktyczna. Nie sprawia większych problemów w montażu. Jednocześnie włączyć można wszystkie lub tylko część z żarówek. W naszym asortymencie mamy o wiele większą gamę lamp marki Elem do wyboru.
| Waga | 2,01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 49 × 20 × 44 cm |
| Marka | Elem |
| Wymiary produktu | 26×47 cm |
| Zastosowanie | Lampa sufitowa |
| Materiał wykonania | Metal, Szkło |
| Waga | 1,7 kg |
| Moc | 60 W |
| Seria | Evita |
| Gwint | E27 |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.