Lampa sufitowa Genewa 1986/5 8C ELEM
389,00 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
| Waga | 1,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 40 × 40 cm |
| Marka | Elem |
| Wymiary produktu | 25×52 cm |
| Zastosowanie | Lampa sufitowa |
| Materiał wykonania | Metal, Szkło |
| Waga | 1,2 kg |
| Moc | 60 W |
| Seria | Genewa |
| Gwint | E27 |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.