Misa, donica na nóżkach Roma 33 cm szary beton LAMELA
39,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
Misa ROMA 330
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 × 33 × 23,5 cm |
| Marka | Lamela |
| Średnica | 33 cm |
| Informacje dodatkowe | Faktura gładka i matowa, na nóżkach |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wysokość | 23,5 cm |
| Seria | Roma |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.