Nawóz do pomidorów i papryki rozpuszczalny 250 g OGRÓD START
11,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Stosowany w nawożeniu zapewnia prawidłowy wzrost, obfite owocowanie oraz zdrowotność uprawianych roślin. Nawóz może być stosowany w kuwetach (siew i rozsada), tunelach foliowych, szklarniach oraz w gruncie.W pełni rozpuszczalny nawóz przeznaczony do nawożenia pomidorów.
| Waga | 0,26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3 × 12 × 20 cm |
| Marka | Ogród start |
| Nawóz naturalny | Nie |
| Okres działania | 7-14 dni |
| Działanie | Zapewnia prawidłowy wzrost, obfite owocowanie oraz zdrowotność uprawianych roślin. |
| Rodzaj | Krystaliczny |
| Okres stosowania | wiosna, lato, jesień |
| Zastosowanie | Pomidory i papryki |
| Wydajność | 250 L |
| Waga | 0,25 kg |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.