Nawóz do trawników jesienny 1,1 kg PLANTA
16,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Jesienią wszystkie rośliny ogrodowe wymagają bardzo dużego wsparcia przed nadchodzącym trudnym okresem, jakim jest zima. Warto wzbogacić je o niezbędne składniki odżywcze. Uprawa trawy nie kończy się na jej zasianiu. Należy również dostarczać od czasu do czasu nawozy, dzięki którym będzie mogła pięknie zieleniec i ukorzeniać się. Trzeba to robić zarówno na wiosnę, latem, ale także jesienią. W ofercie marki Planta znajduje się nawóz do trawników jesiennych w kartonie, który dostarczy wszystkich niezbędnych składników odżywczych, dzięki którym trawnik przezimuje i na wiosnę będzie również zielenił się pięknie, jak poprzednim sezonie. Jesienny nawóz do trawników ma następujące właściwości: waga: 1,1 kg, wydajność: 55 m2, opakowanie: karton.
| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 × 15 × 15 cm |
| Marka | PLANTA |
| Zastosowanie | Nawóz jesienny do trawników |
| Opakowanie | Karton |
| Wydajność | 55 m2 |
| Waga | 1,1 kg |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.