Nożyczki kuchenne wieloczynnościowe FISKARS
89,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Nożyczki do wielu zadań kuchennych, z uchwytem do odkręcania korków od butelek, dostosowane dla osób prawo- i leworęcznych. Ergonomicznie wyprofilowane rączki zapewniają wygodny i pewny chwyt. Dolne ostrze ząbkowane dla lepszej precyzji cięcia, łatwa regulacja docisku ostrzy za pomocą śruby
| Waga | 0,11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,7 × 8,8 × 25,2 cm |
| Marka | Fiskars |
| Szerokość | 8,8 cm |
| Długość | 1,7 cm |
| Wysokość | 25,2 cm |
| Waga | 0,1 kg |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.