Opryskiwacz master ergo 1500 MAROLEX
79,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Opryskiwacz ciśnieniowy Master Ergo o pojemności 2l, marki Marolex to niezawodne wsparcie w pielęgnacji Twojego ogrodu. Cieszący się uznaniem wśród zadowolonych użytkowników, rozpylacz wyposażony jest w : dyszę regulującą kąt strumienia nowoczesny przycisk blokujący rozpylenie cieczy nowoczesny system 3D Flex, pozwalający na pracę w różnych stopniach nachylenia. Nowoczesny opryskiwacz , wykonany z wysokiej jakości materiałów pozwala na efektywne i wygodne wykonanie niezbędnych prac ogrodniczych. Zbiornik o półprzezroczystej strukturze ułatwia kontrolę poziomu cieczy , a wydajna pompka przedłuża okres użytkowania urządzenia. Istnieje możliwość stosowania dodatkowej osłony herbicydowej.
| Waga | 0,51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 27,6 × 26 × 15 cm |
| Marka | Marolex |
| Szerokość | 26 cm |
| Długość | 15 cm |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Pompa | Manualna, wysokociśnieniowa pompa tłokowa |
| Ciśnienie | 0,4 MPa |
| Dysza | Okrągła MR1.5-90o z regulacją strumienia |
| Zastosowanie | Ekologiczna ochrona warzyw i ziół, Ochrona przed szkodnikami |
| Rączka | Dopasowana do kształtu dłoni, umożliwia również zawieszenie opryskiwacza na „krawędzi” |
| Wymiary produktu | 276x260x150 mm |
| Akcesoria | Z08e, Z1210, Z1215, Z1220, G1, R01mr15, R01mr31 |
| Przycisk | Blokada przycisku |
| Długość lancy | Brak lancy |
| 3D Flex | Tak |
| Gwarancja | 5 lat na zbiornik, 2 lata na części |
| Zestaw zawiera | Nowoczesny system zasysania cieczy, umożliwiający opryskiwanie w różnym nachyleniu urządzenia |
| Pojemność | 1,5 L |
| Materiał wykonania | Polietylen |
| Kolor dominujący | Żółty |
| Wysokość | 27,6 cm |
| Waga | 0,51 kg |
| Seria | Garden |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.