Osłonka Karo 17,5 cm z podstawką 28106 beż VERDENIA
11,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Osłonka Karo 17,5 cm z podstawką 28106 marki VERDENIA w uniwersalnym, beżowym kolorze pasuje do każdej aranżacji wnętrza. Może być jedyną ozdobą lub elementem większej kompozycji kwiatowej stojąc na parapecie, stole lub komodzie. Wykonana z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego osłonka Karo jest trwała, odporna na wysokie temperatury i zmienne warunki atmosferyczne. Możesz więc ją wykorzystać jako ozdobę tarasu , balkonu i ogrodu. Dzięki dołączonej do doniczki podstawce ochronisz blaty przed nadmiarem wody. Wysoka osłonka doniczkowa zapewnia odpowiedni mikroklimat dla prawidłowego wzrostu i wegetacji każdej rośliny.
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,5 × 17,5 × 15,3 cm |
| Marka | Verdenia |
| Średnica | 17,5 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Beżowy |
| Wysokość | 15,3 cm |
| Seria | Karo |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.