Osłonka Karo owalna 47 cm 29382 biały VERDENIA
32,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Osłonka Karo owalna 47 cm 29382 marki VERDENIA w kolorze białym to idealny wybór do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym i nowoczesnym. Uniwersalny, biały kolor pasuje do każdej aranżacji wnętrza przykuwając uwagę gości swoim geometrycznym wzorem. Doniczka marki VERDENIA idealnie nadaje się do hodowli ziół i niewielkich kwiatów na tarasach, ogrodach i balkonach. Wykonana z wysokiej jakości komponentów błyszcząca osłonka doniczkowa jest trwała, odporna na zarysowania i uszkodzenia oraz łatwa w utrzymaniu czystości za pomocą powszechnie dostępnych środków chemicznych. Wystarczy okresowo przetrzeć ją szmatką. Doniczka Karo wraz w podstawką ochroni też powierzchnię przed wilgocią zapewniając jednocześnie właściwy do rozwoju roślin mikroklimat.
| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 47 × 14,5 × 15 cm |
| Marka | Verdenia |
| Szerokość | 14,5 cm |
| Długość | 47 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Wysokość | 15 cm |
| Seria | Karo |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.