Pastylki do czyszczenia WC ORO
19,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Pastylki do czyszczenia WC
| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 10 × 19,5 cm |
| Marka | Oro |
| Przeznaczenie | Do zmywarki |
| Rodzaj | Pastylki |
| Opakowanie | Kartonik |
| Termin ważności | 3 lata |
| Kolor dominujący | Multikolor |
| Waga | 0,4 kg |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.