Patelnia Maja 28 cm FLORINA
109,00 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Nowoczesna patelnia bakelitowa Maja 28 cm Florina posiada unikalną, nieprzywieralną powłokę o strukturze plastra miodu, która wymaga znacznie mniej tłuszczu od tradycyjnych naczyń . Wykonana z aluminium o grubości 3 mm doskonale rozprowadza ciepło, pomimo dużej powierzchni. Wykonana z bakelitu rączka nie nagrzewa się, co czyni smażenie bezpiecznym i znacznie wygodniejszym, a praktyczny otwór ułatwia przechowywanie naczynia na różne sposoby. Główne cechy patelni bakelitowej Maja 28 cm Florina to przede wszystkim: długość 46 cm, szerokość 28,5 cm, wysokość 5 cm waga 0,08 kg wykonana z aluminium nienagrzewająca się, bakelitowa rączka niepyrzywieralna powierzchnia.
| Waga | 0,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46,5 × 28,5 × 5,3 cm |
| Marka | Florina |
| Szerokość | 28,5 cm |
| Rączka | Bakelitowa |
| Długość | 46 cm |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wysokość | 5 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.