Pędzel malarski płaski 1 cal HARDY
7,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Pędzle malarskie to podstawowe narzędzia malarskie wykorzystywane przez malarzy amatorskich, jak i profesjonalnych podczas remontu pomieszczenia. Pozwalają na pokrycie preparatem powierzchni w bardzo precyzyjny sposób. Docierają do najmniejszych zakamarków. Ich stosowanie jest bardzo proste i nie wymaga posiadania skomplikowanych umiejętności. Produkt od marki Hardy, czyli płaski pędzel malarski przeznaczony jest do prac z farbami olejnymi, chlorokauczukowymi i lakierami nitro. Pędzel malarski ma następujące parametry techniczne: materiał: drewniana rączka, jasna szczecina włosia, długość włosia: 45 mm.
| Waga | 0,03 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19 × 3 × 1,2 cm |
| Marka | Hardy |
| Zastosowanie | Do pracy z farbami olejnymi, chlorokauczukowymi i lakierami nitro. |
| Rączka | Drewno |
| Długość włosia | 45 mm |
| Rodzaj włosia | Jasna szczecina |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.