Pędzel płaski 2K 35 mm niebieski HARDY
9,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Doskonałej jakości pędzel płaski 2K w rozmiarze 35 mm i kolorze niebieskim od Hardy – dostawcy, który oferuje wyłącznie najlepsze akcesoria malarskie . Oferowany pędzel jest niezwykle uniwersalny – pozwala na efektywne pokrywanie powierzchni farbami emulsyjnymi i docieranie do najtrudniej dostępnych miejsc. Posiada wygodny uchwyt, który zapewnia najwyższy komfort prac i jest niezwykle skuteczny, sprawdzając się w rękach wymagających specjalistów. Co więcej, do jego produkcji wykorzystano odpowiednio wyselekcjonowane materiały, dzięki czemu jest wytrzymały i sprawdzi się podczas wielu prac. Oferujemy pędzel płaski w bardzo przystępnej cenie.
| Waga | 0,04 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21 × 3,5 × 1,5 cm |
| Marka | Hardy |
| Rozmiar | 35 mm |
| Zastosowanie | Do malowania farbami emulsyjnymi |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.