Pędzel płaski 2K 70 mm czerwony HARDY
17,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Pędzel płaski 2K 70 mm marki HARDY w kolorze czerwonym to niezastąpione akcesorium malarskie . Przeznaczony jest do pracy z farbami wodorozcieńczalnymi, olejnymi i lakierami. Wykonany z wysokiej jakości włosia nie pozostawia zacieków podczas malowania. Rączka pędzla wykonana z tworzywa sztucznego jest bardzo dobrze wyprofilowana, co umożliwia wygodne używanie pędzla. Dodatkowo znajduje się w niej praktyczny otwór służący do zawieszenia narzędzia. Pędzel płaski nadaje się do malowania małych jak i dużych powierzchni.
| Waga | 0,08 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,5 × 7 × 3,5 cm |
| Marka | Hardy |
| Szerokość | 70 mm |
| Zastosowanie | Pędzel płaski, uniwersalny , do pracy z farbami wodorozcieńczalnymi, olejnymi i lakierami |
| Rączka | 2K |
| Kolor dominujący | Czerwony |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.