Pędzelek Nordic AMBITION
13,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Podczas przyrządzania potraw niezwykle przydatne są silikonowe pędzelki. Pozwalają one rozprowadzać tłuszcz czy polewy nawet po delikatnych powierzchniach, bez ich uszkadzania. W takiej roli świetnie się sprawdzi Pędzelek Nordic AMBITION , łączący w sobie delikatność silikonu i ciekawe, oryginalne bambusowe wzornictwo. Pędzelek AM-NORDIC składa się z silikonowej części roboczej oraz trwałej, bambusowej rączki. Takie połączenie sprawia, że z jednej strony jest on funkcjonalny i praktyczny, a z drugiej bardzo ładnie się prezentuje. Pędzelek jest łatwy do utrzymania w czystości, zaleca się mycie ręczne, a nie w zmywarkach.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 25 × 25 cm |
| Marka | Ambition |
| Szerokość | 5,3 cm |
| Długość | 29 cm |
| Materiał wykonania | Bambus, Silikon |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Wysokość | 2 cm |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.