Podstawka plastikowa Cristal 13 cm biała VERDENIA
1,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Jeżeli chcesz, aby kwiaty doniczkowe miały odpowiednie środowisko do rozwoju, stwórz zestaw składający jest z donicy oraz podstawki. Nie dość, że parapet zostanie zabezpieczony przed zalaniem wodą i wydobywającą się z pojemnika ziemią, to jeszcze kwiat będzie miał właściwą osłonę. Jego prezentacja będzie dzięki temu nienaganna. Biała podstawka pod doniczkę idealnie komponuje się z osłonką w tym samym kolorze, wykonaną również z tworzywa sztucznego. Podstawki plastikowe mają różną wielkość, a ta proponowana przez markę Galicja odznacza się następującymi parametrami: średnica: 13 cm, wysokość: 2 cm.
| Waga | 0,02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13 × 13 × 2 cm |
| Marka | Galicja |
| Średnica | 13 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Wysokość | 2 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.