Podszafkowa oprawa liniowa SMD LED Tamara 20 W NW kolor srebrny 20 W STRUHM
109,00 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
Energooszczędność dzięki zastosowaniu diod LED jako źródła światła. Wysoka trwałość zastosowanego źródła światła LED. Zastosowane źródło światła LED zapewnia poprawne oddawanie barw oświetlanych obiektów. Kąt rozsyłu światłości zastosowanego źródła światła LED pozwala na równomierne oświetlenie powierzchni.
| Waga | 0,63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3 × 121 × 7,5 cm |
| Marka | Struhm |
| Materiał wykonania | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Waga | 0,49 kg |
| Moc | 20 W |
| Napięcie | 230 V, 50 Hz |
| Klasa energetyczna | F |
| Gwarancja | 2 lata |
| Strumień światła | 2140 lm |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Klasa ochronności | 2 |
| Informacje dodatkowe | Zasilacz w komplecie |
| Żywotność | 35000 |
| Rodzaj | Podszafkowa oprawa liniowa SMD LED |
| Seria | Tamara Led |
| Zastosowanie | Do wnętrz |
| Wymiary produktu | 0,12 cm x 1,40 cm x 5,00 cm |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.