Profil kątowy ALU wzór 1000×65,6×35,5 mm ALBERTS
42,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Najniższa cena (
23 października, 2024
):
42,99 zł
SKU: sc.143468927
Kategorii: Artykuły metalowe, NARZĘDZIA, Narzędzia, Pręty gwintowane, Profile, Profile aluminiowe
Profil katowy ALU wzór 1000×65,6×35,5
| Waga | 0,43 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 × 6,56 × 3,55 cm |
| Marka | Alberts |
| Szerokość | 6,55 cm |
| Długość | 100 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Wysokość | 3,55 cm |
| Waga | 0,43 kg |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |
Napisz pierwszą opinię o „Profil kątowy ALU wzór 1000×65,6×35,5 mm ALBERTS”Anuluj odpowiedź










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.