Profil sufitowy CD60 – 0,50 mm – 2,6 m BUDMAT PŁOCK
10,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Wysokiej jakości profil sufitowy CD60 o szerokości 50 mm i długości 2,6 m od Budmat Płock – firmy oferującej profile do suchej zabudowy . Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania zyskasz możliwość trwałego, bezpiecznego i estetycznego wykonania konstrukcji mocującej sufity podwieszane. Profil jest prosty w zastosowaniu i bardzo uniwersalny, sprawdzając się w rękach specjalistów i pozwalając na znaczne usprawnienie prowadzonych prac. Został wykonany z wysokiej jakości metalu, dzięki czemu odznacza się doskonałą odpornością na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, a także uszkodzenia mechaniczne.
| Waga | 1,05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 260 × 3 cm |
| Marka | Budmat Płock |
| Szerokość | 60 mm |
| Długość | 2,6 m |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 216 szt. |
| Kategoria główna | WYKOŃCZENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.