Profil U ALU anodowy 2000x15x10x1,5×12,0 mm ALBERTS
24,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Najniższa cena (
23 października, 2024
):
24,99 zł
SKU: sc.143474843
Kategorii: Artykuły metalowe, NARZĘDZIA, Narzędzia, Pręty gwintowane, Profile, Profile aluminiowe
Profil U ALU anod.2000x15x10x1,5×12,0
| Waga | 0,26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 × 1,5 × 1 cm |
| Marka | Alberts |
| Materiał wykonania | Aluminium, anodowana |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Szerokość | 1,5 cm |
| Wysokość | 1 cm |
| Długość | 200 cm |
| Waga | 0,26 kg |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
Napisz pierwszą opinię o „Profil U ALU anodowy 2000x15x10x1,5×12,0 mm ALBERTS”Anuluj odpowiedź










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.