Pułapka na muchy Zielona moc BROS
38,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Praktyczna i skuteczna pułapka do wyłapywania much na tarasach i w altanach. Dzięki atrakcyjnemu środkowi nęcącemu i specjalnej konstrukcji, pułapka wyjątkowo skutecznie wabi i wyłapuje tysiące much. Do nabycia również sam atraktant do uzupełniania pułapki.
| Waga | 0,14 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,4 × 10,4 × 21,5 cm |
| Marka | Bros |
| Zastosowanie | Pułapka na muchy |
| Szerokość | 10,4 cm |
| Termin ważności | 3 lata |
| Opakowanie | Kartonik |
| Waga | 0,14 kg |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Przezroczysty |
| Głębokość | 10,4 cm |
| Wysokość | 21,5 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.