Ragał Dave beżowy GALICJA
99,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
| Waga | 4,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36,5 × 8 × 80 cm |
| Marka | Galicja |
| Szerokość | 35 cm |
| Długość | 35 cm |
| Materiał wykonania | Drewno bambusowe, Poliester |
| Kolor dominujący | Beż |
| Wysokość | 79 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.