
Salaterka Prometeo 25×24 cm BORMIOLI
47,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
Szkło opalowe – jest to specjalna kompozycja składników, która nadaje mu charakterystyczną biel. Szkło hartowane , wyróżnia się wytrzymałością i trwałością. Możliwość mycia w zmywarce i użycia w mikrofalówce. Wymiary : 25x24cm.
| Waga | 0,69 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 24 × 10 cm |
| Marka | Bormioli |
| Szerokość | 23,7 cm |
| Wysokość | 24,7 cm |
| Głębokość | 23,7 cm |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.