Siarczan potasu granulowany 5 kg OGRÓD START
54,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Poprawia wygląd i smak owoców oraz warzyw, zwiększa w nich zawartość cukru, wzmacnia aromat. Wzmacnia tkankę owoców i warzyw i tym samym poprawia ich zdolności przechowalnicze i transportowe.Uniwersalny nawóz potasowy. Pod wszystkie uprawy roślinne, na wszystkie rodzaje gleb.
| Waga | 5,04 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9 × 26 × 45 cm |
| Marka | Ogród start |
| Nawóz naturalny | Nie |
| Okres działania | 45 dni |
| Działanie | Poprawia wygląd i smak owoców oraz warzyw, zwiększa w nich zawartość cukru, wzmacnia aromat. |
| Rodzaj | Granulowany |
| Okres stosowania | Nawozić od wiosny do jesieni |
| Zastosowanie | Uniwersalny nawóz potasowy. Pod wszystkie uprawy roślinne, na wszystkie rodzaje gleb. |
| Wydajność | 75-500 m2 |
| Waga | 5 kg |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.