Skrobaczka z ruchomą głowicą FISKARS
35,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
Uniwersalna skrobaczka z ruchomą głowicą do obierania owoców i warzyw takich jak: szparagi, ogórki, ziemniaki czy jabłka, wyposażona w końcówkę do usuwania „oczek”. Wygodna rękojeść pokryta miękką powłoką, praktyczny otwór do zawieszenia. Ostrze ze stali nierdzewnej charakteryzuje się niezwykłą trwałością, precyzją wykonania, a także wyjątkową ostrością
| Waga | 0,07 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,8 × 26,7 × 2,6 cm |
| Szerokość | 7,8 cm |
| Długość | 26,7 cm |
| Marka | Fiskars |
| Wysokość | 2,6 cm |
| Waga | 0,04 kg |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.