Słoik TO Gurken 425 ml z kolorową zakrętką fi82/6 -6 szt. BROWIN
24,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Zestaw 6 słoików o pojemności 425 ml z dekoracyjnymi, warzywnymi zakrętkami twist-off, o średnicy 82 mm to doskonały wybór na domowe przetwory z ulubionych pomidorów, ogórków, kalafiora, cukinii i innych darów ogrodu. Kolorowe zakrętki podkreślą smak i bogactwo wnętrza każdego pełnego słoika.
Kompletny zestaw wyposażony jest w trwałe i „apetyczne” zakrętki wykonane ze stali, które posłużą nam na lata. Nadrukowane na zakrętkach warzywa uatrakcyjnią wnętrze słoika i ozdobią każdą spiżarnię.
Słoiki sprzedawane są po 6 sztuk, co pozwala na przygotowanie ponad 2 litrów warzywnych przetworów.
Szkło to materiał wytrzymały na wysokie temperatury, co pozwala na pasteryzację weków oraz mycie w zmywarce.
| Waga | 1,35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 17,2 × 9,8 cm |
| Marka | Browin |
| Pojemność | 0,425 L |
| Wymiary produktu | 8,6 x 8,6 x 9,65 cm |
| Zastosowanie | Do przechowywania |
| Pokrywa | Tak |
| Kolor dominujący | Bezbarwny |
| Waga | 0,21 kg |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.