Słój 300 ml – 6 szt. BROWIN
10,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
Cena zgrzewki dotyczy 6 szt. słoików. Słoik szklany o pojemności 300 ml z zamknięciem pod zakrętkę TO fi 66.
| Waga | 1,13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 21 × 12 cm |
| Marka | Browin |
| Pojemność | 0,3 L |
| Zastosowanie | Do przechowywania żywności |
| Pokrywa | Nie |
| Kolor dominujący | Biały |
| Waga | 0,19 kg |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.