Sprężynki do słoików weck tradycyjne 10 szt. BROWIN
24,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Popularnym sposobem szczelnego zamknięcia słojów jest system Wecka , składający się ze słoja ze specjalnie wyprofilowaną krawędzią otworu, na którą nakładana jest kolista płaska gumowa uszczelka, a na to – specjalnie dopasowana wyprofilowana szklana przykrywka.
Przykrywka ta jest dociskana do słoja sprężyną zaczepianą o krawędź słoja.
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3 × 5 × 17 cm |
| Marka | Browin |
| Zastosowanie | Do docisku słoja |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Waga | 0,01 kg |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.