Środek Czysty błyszczący parkiet 1 L HG
54,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Środek do bieżącej pielęgnacji parkietów i podłóg drewnianych- czyści i przywraca piękny połysk.
Specjalnie opracowany płyn o świeżym zapachu do mycia i nabłyszczania parkietów i innych drewnianych podłóg. Nadaje się zarówno do drewna lakierowanego jak i bejcowanego. Przywraca połysk i wzmacnia naturalny kolor drewna.
Zawiera:
niejonowe związki powierzchniowo czynne
| Waga | 1,12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,4 × 9,4 × 20,6 cm |
| Marka | HG |
| Szerokość | 9,4 cm |
| Atrybuty | Biodegradalny |
| Opakowanie | Butelka plastikowa |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Pojemność | 1 L |
| Wysokość | 20,6 cm |
| Waga | 1,12 kg |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.