Środek do czyszczenia toalet intensywny 0,5 L HG
38,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Niezwykle intensywny, usuwa nawet najbardziej uporczywe kamienne osady i rdzawe zacieki
zapewnia idealną czystość muszli toaletowej i bidetu
Ścisnąć nakrętkę równocześnie z dwóch stron i przekręcić. Płynnym ruchem nanieść HG INTENSYWNY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA TOALET wokół obrzeża muszli lub bidetu. Pozostawić na min. 20 – 30 minut, pozwalając preparatowi na powolne spływanie i działanie. Wyczyścić powierzchnię szczotką do czyszczenia toalet. Na koniec spłukać wodą.
Uwaga:
Unikać kontaktu z marmurem i innymi powierzchniami zawierającymi wapień. Do regularnego czyszczenia muszli toaletowej i bidetu użyj HG higieniczny żel do czyszczenia toalet. Do szybkiego, higienicznego i codziennego czyszczenia wszystkich elementów w rejonie toalety, od deski sedesowej po umywalkę, wybierz HG higieniczny środek do bieżącego czyszczenia toalet.
Unikać kontaktu z marmurem i innymi powierzchniami zawierającymi wapień. Do regularnego czyszczenia muszli toaletowej i bidetu użyj HG higieniczny żel do czyszczenia toalet. Do szybkiego, higienicznego i codziennego czyszczenia wszystkich elementów w rejonie toalety, od deski sedesowej po umywalkę, wybierzHG higieniczny środek do bieżącego czyszczenia toalet.
| Waga | 0,64 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,7 × 6,7 × 23,9 cm |
| Marka | HG |
| Szerokość | 6,7 cm |
| Atrybuty | Biodegradalny, Certyfikat TUV |
| Aplikacja | Butelka z dozownikiem |
| Rodzaj | Środek czyszczący do WC |
| Opakowanie | Butelka plastikowa |
| Przeznaczenie | Łazienka |
| Pojemność | 0,5 L |
| Wysokość | 23,9 cm |
| Waga | 0,64 kg |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.