Bateria wannowa Rondo LAVEO
189,00 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Nowoczesna bateria wannowa Rondo LAVEO od znanego dostawcy Kuchinox, w ofercie którego znajdziesz również inne wyposażenie łazienek . Jest to bateria o nowoczesnym designie, która doskonale sprawdzi się w każdej łazience – zarówno tej minimalistycznej, jak i zaaranżowanej w klasycznym stylu. Ceramiczna głowica i chromowane wykończenie sprawia, że bateria jest nie tylko elegancka, ale przy tym niezwykle wytrzymała – dzięki temu będzie służyć Ci na przestrzeni wielu lat. UWAGA! Bateria wannowa nie zawiera zestawu natryskowego – ten trzeba dokupić oddzielnie. Dodatkową zaletą produktu jest jego cena – również dlatego cieszy się tak dużym zainteresowaniem naszych klientów.
| Waga | 1,61 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 15 × 15 cm |
| Marka | Laveo |
| Długość wylewki | 162 mm |
| Wykończenie | Chrom |
| Gwarancja | 8 lat |
| Sposób montażu | Ścienny |
| Rozstaw przyłączy | 150 mm |
| Rozmiar areatora | 24 |
| Europejska jakość głowicy | Tak |
| Grupa akustyczna | I – 20 dB |
| Klasa przepływu | 14,9 |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wylewka | Stała |
| Głowica | Ceramiczna |
| Rodzaj | Wannowa |
| Typ | Jednouchwytowa |
| Materiał wykonania | Mosiądz |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Waga | 1,11 kg |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.