Bateria zlewozmywakowa Asti stalowo-beżowa DEANTE
189,00 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Bat. ASTI stal-beż zlewozmywakowa z giętą wy. z słuch. 2-funk, głowica ceramiczna 35 mm, zasięg wylewki 130-380 cm.
| Waga | 1,93 kg |
|---|---|
| Wymiary | 43 × 22,5 × 6,5 cm |
| Marka | Deante |
| Długość wylewki | 130-380 cm |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Informacje dodatkowe | 2-funkcyjna |
| Kolor dominujący | Stalowy, Beżowy |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.