DEANTE Bat. ASTI stal-czarna zlewozmywakowa z giętą wy. z słuch. 2-funk CL
189,00 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
| Waga | 1,93 kg |
|---|---|
| Wymiary | 43 × 22,5 × 6,5 cm |
| Marka | Deante |
| Długość wylewki | 130-380 cm |
| Informacje dodatkowe | 2-funkcyjna |
| Kolor dominujący | Stalowy, Czarny |
| Seria | Asti |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.