Blacha nieprzywieralna Ideal 27,5×22,5×6 cm GALICJA
21,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Linia Ideal, ponadczasowa, praktyczna a także nowoczesna seria blach, tortownic oraz form do pieczenia. Dzięki linii Ideal pieczenie stanie się czystą przyjemnością. Nieprzywieralna powłoka pozwala na pieczenie bez użycia papieru do pieczenia. Pozwól sobi
| Waga | 0,31 kg |
|---|---|
| Wymiary | 27,5 × 22,5 × 6 cm |
| Marka | Galicja |
| Szerokość | 22,5 cm |
| Zastosowanie | Blacha do pieczenia |
| Dno | Nieprzywieralne |
| Zalety produktu | Najwyższej jakości materiał, Nowatorski design, Doskonale wyważona forma, Łatwe usuwanie zabrudzeń. |
| Materiał wykonania | Stal |
| Kolor dominujący | Stalowy |
| Wysokość | 6 cm |
| Głębokość | 27,5 cm |
| Waga | 0,31 kg |
| Seria | Ideal |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.