Donica Barrel 50 cm ciemny brąz VERDENIA
115,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Jest wiele możliwości sadzenia kwiatów w ogrodzie. Część nadaje się do umieszczenia bezpośrednio w glebie, natomiast niektóre gatunki warto wyeksponować w pięknych donicach. Na szczęście wybór pod tym względem jest obszerny, dlatego można będzie dopasować styl donic do aranżacji ogrodu. W zielonej przestrzeni pięknie będzie wyglądała z pewnością drewniano-metalowa donica. Znajdziesz ją w ofercie marki Verdenia. Ciemno brązowa donica została wykonana z połączenia drewna i metalu, co przekłada się na osiągnięcie bardzo ciekawych efektów wizualnych, jak i na trwałość konstrukcji. Wśród najważniejszych parametrów technicznych donicy można wymienić: kolor: ciemny brąz, materiał: drewno, metal, wysokość: 32 cm, średnica: 50 cm, waga: 1,820 kg.
| Waga | 1,86 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 50 × 32 cm |
| Marka | Verdenia |
| Średnica | 50 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Kolor dominujący | Ciemny brąz |
| Materiał wykonania | Drewno, Metal |
| Waga | 1,82 kg |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.