Doniczka balkonowa Rattan 40 cm szara VERDENIA
11,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Szara doniczka balkonowa oferowana przez markę Verdenia ma długość 40 cm. Do jej produkcji użyto wysokiej jakości tworzywo sztuczne, odporne na warunki atmosferyczne. Na powierzchni znajduje się unikalny, uniwersalny i estetyczny wzór rattanu. Donice plastikowe są ponadczasowe, praktyczne i piękne, stanowią modne rozwiązanie, na które wiele osób chętnie się decyduje. Doniczka balkonowa z rattanowym wzorem wyróżnia się: lekką konstrukcją, wysoką jakością wykonania, odpornością na warunki pogodowe.
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 17 × 15 cm |
| Marka | Verdenia |
| Szerokość | 40 cm |
| Materiał wykonania | Rattan |
| Kolor dominujący | Szary |
| Wysokość | 15 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.