Doniczka drewnopodobna 42 cm – 7213 terakota VERDENIA
59,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Aranżujesz wnętrze z wykorzystaniem drewnianych lub drewnopodobnych elementów? Na parapecie, balkonie lub na tarasie nie może zabraknąć doniczek w takim właśnie stylu. Znajdziesz je w ofercie marki Verdenia. Proponuje donice plastikowe , które z dalekiej odległości wyglądają jak drewniane. Efekt wizualny zachwyca. Doniczka drewnopodobna z tworzywa sztucznego zagwarantuje idealne dopełnienie aranżacji przestrzeni urządzanej w naturalnym stylu, z wykorzystaniem zieleni. Umieszczając w niej zielone odmiany kwiatów, uzyskasz piękny naturalny efekt. Drewnopodobna doniczka w kolorze terakoty to wybór na który warto stawiać. Ma średnicę 42 cm.
| Waga | 1,23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 42 × 42 × 35,5 cm |
| Marka | Verdenia |
| Średnica | 42 cm |
| Kolor dominujący | Terakota |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.