Doniczka Ikebana 390×170 mm czarna LAMELA
6,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 39 × 10 cm |
| Marka | Lamela |
| Szerokość | 39 cm |
| Długość | 17 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Seria | Ikebana |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.